14 czerwca, 2024

Blog ogrodowy

Poradnik ogrodniczy od Strzypka

Ranking chwilówek 2022

Chwilówki są niewielkimi pożyczkami, których główną cechą jest krótki termin spłaty. Obecnie jest to jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych. Wiele osób ceni sobie także możliwość nabycia ich przez internet, bez wychodzenia z domu. Wzrastająca popularność tego typu usług spowodowała również większe skupienie się na dostosowaniu oferty do poszczególnych klientów. Ranking chwilówek ma na celu porównanie najlepszych ofert, które występują na rynku.

LendOn

To obecnie jedna z najlepszych pozycji znajdujących się w rankingu chwilówek 2022. Jest to typowa krótkoterminowa pożyczka, pozwalająca na uzyskanie od 500 do 3000 zł, dając tym samym 30 dniowy okres spłaty. Jedynym wymaganiem w celu jej otrzymania jest ukończony 21 rok życia oraz dowód osobisty. Cała procedura zajmuje około 5 minut, a stali klienci są nagradzani kodami rabatowymi, które zmniejszają koszt pożyczki.

Smart Pożyczka

Wysoko w rankingu chwilówek utrzymuje się także Smart Pożyczka. Oferuje kwoty w przedziale od 200 do 15 000 złotych, natomiast pierwsza ogranicza klienta do 5000 tysięcy. Istnieje również możliwość otrzymania przez nowych klientów całkowicie darmowej pożyczki, jeżeli kwota zapożyczenia wynosi od 200 do 3000 złotych, oprocentowanie, prowizja i RRSO wynosi wówczas 0%. Dużym atutem jest wymagamy wiek, ponieważ z oferty mogą skorzystać już osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Alfa Kredyt

To pożyczka, która oferuje kwoty mieszczące się między 500 do 3000 złotych. Cały proces trwa nie więcej niż 15 minut. Powodem, dla którego jest ona tak wysoko w rankingu chwilówek jest możliwość wyznaczenia nowego terminu spłaty, jeżeli klient nie jest wstanie dokonać tego w terminie pierwotnym.

Extraportfel

Na kolejnej wysokiej lokacie w rankingu chwilówek znalazło się Extraportfel, które oferuje kwoty od 500 do 7500 złotych, a okres spłaty wynosi przy tym 30 dni. Proces został niezwykle zautomatyzowany, dzięki czemu jest bardzo krótki, trwa jedynie kilka minut, w tym liczony jest także czas wpłynięcia gotówki na konto. Nowy klient może wnioskować do kwoty 3000 złotych, maksymalna jest dostępna dopiero przy kolejnym skorzystaniu z usługi.

Przedstawiony ranking chwilówek stanowi tylko ułamek tego, co oferuje się na całym rynku. Krótkoterminowe pożyczki można nabyć w wielu miejscach na świecie, a przy tym na bardzo dobrych warunkach. Jednak przed zdecydowaniem się na tę formę usługi, należy dokładnie sprawdzić regulamin przedstawiony przez pożyczkodawcę oraz konsekwencje się z tym wiążące.